fbpx

Potrzebujesz tylko 60 minut, aby poznać SKUTECZNĄ FORMUŁĘ ZARABIANIA!

Weź udział w szkoleniu online i ZBUDUJ zachwycającą MARKĘ ekspercką ONLINE, która ZARABIA dzięki produktom cyfrowym!

Zajmij dla siebie miejsce za #free już teraz!

Zyskasz wiedzę wartą setki tysięcy złotych. Zarejestruj się!

Znasz to?

Obserwujesz innych...

Widzisz w mediach społecznościowych osoby zajmujące się tym samym co ty i zastanawiasz się, skąd miały tyle odwagi, aby pokazać się światu?

Myślisz sobie...

Myślisz sobie, że takie osoby mają fajne życie, spełniają się zawodowo, nie muszą, tylko mogą. "Ja? Nie, nie nadaję się" - sama podcinasz sobie skrzydła.

Wiesz, że czas ucieka...

Lata mijają, a ty wiesz, że musisz coś zmienić zawodowo. Pieniądze, pozycja na rynku pracy, zmęczenie, marzenia o podróżach. "Jak to wszystko pogodzić? Jak to zrobić? Ratunku!!!"

Boisz się...

Przeraża cię to, że świat pędzi, tak szybko się rozwija. Pojawiają się nowe zawody, młodzi zaczynają deptać po piętach. 

Wskocz na falę i naucz się pływać!

Technologia otwiera nowe możliwości przed każdym kto chce z niej skorzystać. Nie ma znaczenia ile masz lat, ale jak bardzo chcesz się rozwijać i pomagać innym. Przed tobą fascynujący etap w życiu. Zbuduj swoją markę i biznes online. Złap falę i płyń!

Weź udział w szkoleniu online "Marka i biznes online" i stwórz rozpoznawalną i zachwycającą markę ekspercką online, która zarabia dzięki produktom cyfrowym!

Jeśli dzisiaj...

  1. Jesteś specjalistką w swojej dziedzinie i robisz fajne rzeczy, ale w zasadzie niewiele osób o tym wie. A zarobki nie spełniają twoich oczekiwań
  2. Masz swoją firmę i pracujesz w systemie 1:1, czyli każda usługa wymaga twojego osobistego zaangażowania. Przez co masz ograniczone możliwości zarobkowania
  3. Pracujesz za coraz niższe stawki, bo boisz się, że klient wybierze konkurencję 
  4. Pracujesz na etacie i czujesz na plecach oddech młodszych. Z każdym kolejnym rokiem czujesz, że się wypalasz. Ciągle odkładasz na później realizację marzeń, bo... brakuje ci czasu i pieniędzy

Ale chcesz...

  1. Budować swoją niezależność zawodową i finansową. Przestać martwić się o pracę, kryzys, decyzje przełożonych
  2. Pracować za dobre stawki, dzięki którym możesz żyć na wysokim poziomie i w końcu zacząć spełniać marzenia
  3. Dzielić się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zawodowo - życiowym. Pomagać innym rozwijać się, nie popełniać twoich błędów, zarażać do lepszego życia
  4. Dotrzeć ze swoją wiedzą i doświadczeniem do szerokiego grona odbiorców i zarabiać dzięki produktom cyfrowym, takim jak ebooki czy kursy online

To jest ten moment! To jest najlepszy czas!

To właśnie nadszedł moment na decyzję, aby to zrobić. Weź udział w szkoleniu online, podczas którego dowiesz się, jak zbudować markę ekspercką, dobrze zarabiać w swoim biznesie online i skalować swoje przychody. 

Świat czeka, żeby cię lepiej poznać! 

Co zyskasz dzięki rozpoznawalnej marce osobistej?

Wysiłek, jaki włożysz w nauczenie się, jak zbudować swoją rozpoznawalną markę i biznes online zwrócą się z nawiązką pod postacią pełnej niezależności zawodowej i finansowej. 

Rozpoznawalność

Jeśli niewiele osób wie o twoim zawodowym istnieniu, tracisz szanse na ciekawe oferty pracy, kontrakty czy projekty. Osoba rozpoznawalna staje się pierwszym skojarzeniem, dla osób szukających rozwiązania swojego problemu. To najszybsza droga od głowy do portfela. 

Zaufanie

Dzieląc się wiedzą, budujesz relację opartą na zaufaniu. Odbiorca wie, czego może się po Tobie spodziewać, że jesteś godna zaufania. A takie osoby się lubi, chętnie z nimi współpracuje i hojnie wynagradza.

Przewaga

Znany ekspert cieszy się naturalną przewagą na rynku, ponieważ ludzie zawsze chcą pracować z najlepszymi. Ekspertom płaci się więcej, bo są rozpoznawalnymi ekspertami. Takie osoby są poza rynkiem pracy, zwolnień, kryzysów. Sami kreują swój zawodowy popyt i podaż.

Skala

Nareszcie nie musisz się martwić, że nie potrafisz się rozdwoić ani roztroić, bo w końcu możesz pomóc jednocześnie dziesiątkom, setkom a nawet tysiącom osób. Wszystko dzięki technologii, swoim produktum cyfrowym, w których dzielisz się wiedzą. Magia!

Wolność

Niezależność finansowa, czasowa i geograficzną . Dzięki powtarzalności i automatyzacji procesów marketingowo - sprzedażowych możesz spełnić sen o tym, że klienci kupują twoje produkty, kiedy ty śpisz. 

Wielkie rzeczy wymagają czasu

Ty i twoje zawodowe życie będą potrzebowały wiedzy, czasu i działania. Na pewno doskonale wiesz, że każdy ekspert, który dziś święci sukcesy, KIEDYŚ zaczynał.

Pomyśl, gdzie TY możesz być za 5-10 lat, jeśli zaczniesz TERAZ? 

Każdy dzień zwłoki oddala cię od wizji twojego nowego życia, dlatego:

Dość!

Dość tkwienia w modelu pracy, który cię ogranicza, nie daje satysfakcji i pieniędzy!

Dość!

Dość chowania się po kątach i biernego czekania na to, co przyniesie los!

Dość!

Dość marnowania potencjału z powodu działania na ślepo i braku przemyślanych działań!

Dość odkładania decyzji na wieczne jutro z powodu strachu i niepewności!

W życiu żałuje się tylko tego, czego się nie zrobiło

Czego będziesz żałować, jeśli nie podejmiesz próby i nie zaczniesz działać? Co się w związku z tym NIE wydarzy w twoim życiu? Jakich marzeń NIE zrealizujesz?  Czy tego chcesz? Czy tak ma wyglądać twoje życie?

A ty to wszystko dostaniesz za free!

Wartość, jaką otrzymasz podczas szkolenia: 

STRATEGIA

Poznasz autorską metodę, dzięki której w 5 krokach zbudujesz strategię marki eksperckiej oraz biznesu online

Taktyki

Dowiesz się w jaki sposób stworzyć i rozwijać biznes online, żeby dążyć do niezależności we własnej firmie

Narzędzia

Zrozumiesz, w jaki sposób wyróżnić się na tle konkurencji, dzięki własnej metodologii rozwiązania problemu

Wiedza

Nauczysz się myśleć, jak nowoczesna kobieta, która wskakuje i płynie na fali nowych możliwości

możliwości

Odkryjesz drzemiące w sobie możliwości i nowe modele biznesowe, które oferuje dzisiaj świat online

Dowody

Poznasz inspirujące przykłady marek eksperckich, które przeszły przez proces budowania strategii biznesu online

Całkowita wartość wiedzy, jaką otrzymasz podczas szkolenia jest warta setki tysięcy złotych!

Trenerki

Dominika Nawrocka i Basia Pestka - Grzybowska, ekspertki od budowania marek i modeli biznesów online.

Dominika, twórczyni m.in. marki Kobieta i Pieniądze, która z powodzeniem realizuje swoją misję i jest źródłem przychodów dla jej twórczyni. Ekspertka, która dzieli się swoją wiedzą z kobietami, aby te odkrywały i wykorzystywały swój finansowy potencjał. 

Basia, ekspertka od strategii i komunikacji marki. Mistrzyni tworzenia angażującej treści i relacji z liderami opinii. Pomaga kobietom stworzyć pomysł i plan na siebie oraz wprowadzić go w życie.

Pokazuje, jak poruszać się w świecie on-line, by budować silną oraz rozpoznawalną ekspercką markę. Wszystko po to, aby żyć dzięki temu na własnych zasadach.

Katarzyna Kuciel


Wspaniale było z Wami tworzyć moją nową markę, która otworzyła kolejny rozdział w mojej pracy zawodowej. Nowa strategia, brand, komunikacja, narzędzia dają mi dodatkową energię do działania. Dziękuję!

Dorota Szafarowska


Jestem pod wrażeniem waszej pracy i naszej współpracy. Ogromnej wiedzy, doświadczenia, które pozwalają wam tak tworzyć strategię, komunikację, ofertę, aby wzbudzać zachwyt u odbiorcy. 

Szkolenie online "Marka i biznes online"

Wiedzę, jaką otrzymasz podczas szkolenia jest warta setki tysięcy złotych, a ty ją otrzymasz za darmo!

Szkolenie online "Marka i biznes online"

Stwórz rozpoznawalną i zachwycającą markę ekspercką online, która zarabia dzięki produktom cyfrowym!
>