fbpx

Chcesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług online?

Pomagamy firmom w docieraniu z ich produktami i usługami do klientów w sieci. Wykorzystujemy do tego hybrydowe lejki sprzedaży online, dzięki którym kampanie promocyjne są skuteczne!

Zaprojektujemy dla twojej firmy kampanie sprzedażowe wykorzystujące nowoczesne narzędzia marketingu online

Uważamy, że każda złotówka wydana na marketing powinna przynieść konkretny zwrot ze sprzedaży. Na szczęście środowisko mediów i narzędzi online daje takie możliwości.


Dodatkowo tak zaprojektujemy kampanie, aby zyskać jeszcze więcej: lepszą widoczność, wizerunek, lojalność i długoterminowe zainteresowanie twoją ofertą. 

Krok 1: Kreatywny i angażujący pomysł

Kampanie sprzedażowe online wymagają pomysłu, który zostanie zauważony i wywoła działanie potencjalnego klienta. Tworzymy koncepty kreatywne i skuteczne biznesowo.

Krok 2: Miejsce docelowe, czyli tutaj sprzedajesz

Podczas kampanii sprzedażowej potencjalny klient musi trafić do konkretnego miejsca, gdzie będzie mógł się skupić wyłącznie na jednej ofercie. Ważne, by ugościć go dobrze i skutecznie. Wszystko po to, aby ostatecznie zdecydował się na zakup. Dlatego tworzymy dedykowane strony lądowania z angażującą treścią i z wykorzystaniem skutecznych technik sprzedażowych.

Krok 3: Zaproszenie do działania 

Internet jest oceanem możliwości, w którym pływają całe ławice klientów. Kluczem do sukcesu jest dotarcie do właściwych klientów, a następnie zaproszenie ich do siebie. Robi się to w wyszukiwarkach, mediach społecznościowych komunikacją płatną i bezpłatną. Do tego wykorzystuje się mailingi i inne narzędzia. Odpowiedni dobór narzędzi i plan komunikacji odpowiada również za sukces kampanii i wyniku sprzedażowego.

Krok 4: Zamknięcie sprzedaży

Kampanie sprzedażowe są skuteczne, jeśli są limitowane i atrakcyjne dla klienta. Wiemy, jak zmotywować ostatecznie klienta, aby nie stracił okazji na zakup twojego produktu lub usługi.

  • Facebook, Instagram
  • Google, YouTube, WWW
  • Mailingi i Lead Magnet
  • Video, Podcast, Live

Umów się na bezpłatną konsultację online!

>